با اطمينان مي‌توان گفت که بهترين مرکز پخشي که در زمينه ارائه خدمات ايزوگام در انديشه فعاليت دارد مرکز پخش و نصب ايزوگام سايوند مي‌باشد. درواقع همان‌طور که همه ما مي‌دانيم ايزوگام از اجزاي اصلي يک سازه و بنا به شمار مي‌رود. در واقع مقاومت و دوام هر سازه و بنايي تا حد بسيار زيادي به ايزوگام و پوشش آن بستگي دارد درنتيجه بايد از مرغوب‌ترين پوشش جهت عايق‌بندي و مقاوم کردن سطوح مختلف استفاده کرد. به طور کلي هر سازه و بنايي که فاقد يک پوشش مناسب هستند و در مجاورت باران و تابش مستقيم آفتاب قرار دارند و يا مکان‌هايي که محل آبريز هستند به‌سرعت دچار رطوبت و نم زدگي شده و خرابي‌هاي بسيار زيادي به بار مي‌آيد. روش‌هاي سنتي پوشش‌دهي آسفالت و قيرگوني مي‌باشند. در واقع اين روش‌ها علاوه‌بر هزينه‌بر بودن شان آلودگي‌هاي بسيار زيادي نيز براي محيط‌زيست به‌همراه داشتند. اما با گذشت زمان و پيشرفت علم و توليد ايزوگام به‌سرعت روش‌هاي سنتي آن برکنار شدند و ايزوگام امروزه از پرطرف‌دارترين و پرکاربردترين عايق‌هاي توليدي بشمار مي‌رود   .


ايزوگام در انديشه


کاربردهاي ايزوگام


از ايزوگام جهت عايق‌بندي و پوشش‌دهي سطوح مختلف در برابر نفوذ آب و رطوبت استفاده مي‌شود. از جمله اين سطوح عبارت است از:


پشت‌بام، ديوارها، پي ساختمان، استخر، پارکينگ‌هاي طبقاتي، سرويس‌هاي بهداشتي، سدها، لوله‌هاي آب، نفت و گاز، ايرانيت و غيره.


مواد تشکيل‌دهنده ايزوگام


·        قيرصنعتي است 60 - 70


·        يک‌لايه تيشوي نخدار


·        يک لايه پلي استر سوزني


·        يک‌لايه فويل آلومينيمي با ضخامتي برابر با 14 تا 16 ميکرون


·        پودر تالک و پودر مس 600


·        فيلم پلي‌اتيلن


·        مواد پليمري به نام اتکتيک پلي پروپيلن


نصب ايزوگام


همان‌طور که گفته شد مرکز پخش و نصب ايزوگام سايوند علاوه‌بر ارائه بهترين و مرغوب‌ترين ايزوگام ها در زمينه ارائه بهترين خدمات نصب ايزوگام نيز فعاليت دارد و بهترين خدمات را در اين زمينه به مشتريان خود در اقصي نقاط کرج ارائه مي‌دهد. مرکز پخش و نصب ايزوگام سايوند از ماهرترين و باتجربه‌ترين کارگران خود جهت نصب ايزوگام به مشتريان استفاده مي‌کند. درواقع نصب ايزوگام بايد به‌صورت اصولي و حرفه‌اي انجام شود در غير اين صورت آب و رطوبت به‌سرعت به پشت ايزوگام نفوذ کرده و نماي داخلي و محيط را دچار نم زدگي و رطوبت مي‌کند درنتيجه خرابي‌هاي بسيار زيادي نيز به بار مي‌آيد.


مزاياي ايزوگام


·        نصب سريع و آسان


·        نفوذناپذيري در برابر آب


·        مقاوم در برابر ضربات وارده


·        مقاوم در برابر کشش و پارگي


·        عدم نياز به برف‌روبي


هزينه ارائه خدمات پخش سايوند


به‌طورکلي مرکز پخش و نصب ايزوگام سايوند خدمات ايزولاسيون را به مناسب‌ترين هزينه ها به مشتريان خود ارائه مي‌دهد. در نتيجه به‌هيچ‌عنوان نگران هزينه‌هاي خود نباشيد و مرغوب‌ترين ايزوگام ها و خدمات ايزولاسيون را با مناسب‌ترين هزينه‌ها از مرکز پخش و نصب ايزوگام سايوند دريافت نماييد. جهت دريافت ليست قيمت ايزوگام کليک نماييد.


به‌طورکلي فرمول محاسبه قيمت نهايي ايزوگام عبارت است از:


ضرب متراژ ايزوگام بکار برده شده در محيط در قيمت روز هر متر ايزوگام.


به‌طورکلي عوامل بسيار زيادي در تعيين هزينه نهايي ايزوگام مؤثر هستند که از جمله اين عوامل عبارت‌اند از:


نوع محيطي که قرار است عايق شود، نوع عايقي که به کار برده مي‌شود، نشان استاندارد ايزوگام، شرايط اقليمي، ميزان تقاضا و خدمات پس‌از فروش ايزوگام.


ارائه مرغوب‌ترين خدمات ايزوگام در شاهين ‌ويلا از ديگر خدمات مرکز پخش و نصب ايزوگام سايوند مي‌باشد. ساکنين محترم منطقه شاهين‌ويلا مي‌توانند متناسب با نياز خود بهترين و مرغوب‌ترين عايق‌ها را همراه با دريافت خدمات نصب آن از اين مرکز معتبر دريافت نمايند.


پس همين الان با شماره‌تلفن‌هاي ما در مرکز پخش ايزوگام سايوند تماس بگيريد و بهترين و مرغوب‌ترين خدمات ايزولاسيون را از ما دريافت نماييد.


همچنين در رابطه با تعويض و يا تعمير ايزوگام خود مي‌توانيد روي خدمات ما حساب کنيد. مرکز پخش و نصب ايزوگام سايوند پکيج کامل ارائه خدمات ايزولاسيون به مشتريان خود در اقصي نقاط شهر بزرگ کرج مي‌باشد.


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

bikaran315 آرايش Mark eshomelody مخزن پلي اتيلن فروش عمده پوشاک زنانه Asian Federation Against Involuntary Disappearances (AFAD) Jason سولفات مس Chris